Sprzedaż nieruchomości

q
Sprzedaj z nami swoją nieruchomość!

Zaopiekujemy się sprzedażą Twojej oferty i postaramy się uzyskać dla Ciebie możliwie najwyższą cenę transakcyjną.

Mamy największą bazę klientów kupujących

Każdego miesiąca do grona naszych klientów dołącza ponad 5.000 osób poszukujących nieruchomości. W ciągu roku mamy ponad 50.000 nowych klientów. Wszyscy oni liczą, że znajdziemy im odpowiednią ofertę zakupu. Być może jeden z nich czeka na Twoją ofertę.

Wykorzystujemy skuteczne formy promocji

Nasi doradcy wykorzystują w swojej pracy nowoczesne narzędzia i techniki sprzedaży. Znają skuteczność różnych form promocji i odpowiednio zadbają o właściwą ekspozycję Twojej oferty. Pamiętaj, że jeśli powierzysz nam sprzedaż na wyłączność możesz liczyć na pełne zaangażowanie naszego zespołu.

Cechuje nas profesjonalizm

Dzięki temu, że jesteśmy na rynku już od 11-stu lat wypracowaliśmy skuteczne metody współpracy z klientami. Na każdym kroku dbamy o profesjonalny serwis. Nasi doradcy wytłumaczą Ci wszelkie meandry związane z transakcjami na rynku nieruchomości i pomogą Ci we właściwej wycenie Twojej nieruchomości.

Dokładnie opracowujemy ofertę sprzedaży

Na pewno zależy Ci, aby nieruchomość była oglądana tyko przez naprawdę zainteresowanych nią klientów. Nam też! Dlatego szczegółowo opisujemy każdą ofertę, przygotowujemy dokumentację fotograficzną i zadajemy wiele pytań po to, aby osoby, którym będziemy prezentować Twoją nieruchomość już na wstępie znały wszelkie detale dotyczące oferty.

Dbamy o bezpieczeństwo transakcji

Zwracamy szczególną uwagę na bezpieczeństwo Twoich danych i właściwy obieg informacji i dokumentów wewnątrz firmy. Dzięki wewnętrznym procedurom możesz być pewny, że informacje o ofercie nie trafią w niepowołane ręce.

Pomagamy w znalezieniu finansowania zakupu

Pośrednictwo kredytowe to bardzo ważna część naszej działalności. Dzięki naszym ekspertom kredytowym działającym pod marką Metrofinance potencjalny nabywca Twojej nieruchomości może w szybki i bezpieczny sposób znaleźć finansowanie zakupu. Współpraca Twojego doradcy i eksperta kredytowego umożliwi lepszy przepływ informacji, a co za tym idzie ułatwi szybszą sprzedaż.
Skontaktuj się teraz!
Aleksandra Nowakowska
Aleksandra Nowakowska kontakt@hmgt.pl +48 226 26.. pokaż!