Usługi wynajmu

q
Oszczędzasz czas i pieniądze, a Home Management by Metrohouse traktuje Twoją nieruchomość tak samo jak swój cenny majątek!
Niezależnie od tego, czy wynajmujesz swój własny dom, zaczynasz inwestować na rynku mieszkaniowym, czy jesteś już właścicielem dużego portfela nieruchomości, możemy zaoferować Ci usługę na miarę Twoich potrzeb.

Jesteśmy częścią jednej z największych firm pośrednictwa nieruchomości (Metrohouse Franchise S.A.) i największego w Europie środkowo-wschodniej pośrednika nieruchomości (Duna House Nyrt.).

• Dzięki naszemu doświadczeniu zdobytemu na międzynarodowych rynkach zapewniamy kompleksową usługę zarządzania najmem, oferując profesjonalizm i rzetelność w doborze wysokiej jakości najemców.

• Działając w ramach sieci pośredników Metrohouse, nasza usługa obejmuje także działania marketingowe online w celu osiągnięcia jak najlepszego zwrotu z inwestycji w nieruchomości.

• Właściwa prezentacja nieruchomości to klucz do sukcesu. Zapewniamy profesjonalne fotografie nieruchomości, tworzymy plany nieruchomości i piszemy kompleksowe opisy nieruchomości, a wszystko to uwzględnione jest w cenie usługi Home Management.

• Wyniki naszej pracy pozwalają cieszyć się naszym Klientom z zaoszczędzonego czasu i niepotrzebnych wydatków.
Skontaktuj się teraz!
Paweł Tomaszewski
Paweł Tomaszewski kontakt@hmgt.pl +48 226 26.. pokaż!